Príroda – Fototapety 3D diera v kamennej stene

Keď sa pozeráme na dekoráciu vo forme 3D diery v stene, najčastejšie vidíme krajinu, ktorá nie je ohraničená obyčajným obrazovým rámom, ale popraskanou tehlovou stenou. Vytvára to úžasný, unikátny efekt. Fascinuje, zaujme a púta zrak.
Najväčší počet motívov na fototapetách 3D dier s krajinami tvoria samozrejme krásne výhľady s rozmanitými krajinami. Cez 3D dieru môžete vidieť moria a oceány, piesočnaté a skalnaté pláže, palmy na brehoch oceánov, ale aj hory, jazerá, nádherné vodopády. Nájdu sa tu aj motívy pre tých, ktorí dávajú prednosť listnatým, ihličnatým lesom, jednotlivým stromom, lúkam, levanduľovým poliam, maku, slnečniciam a tiež exotickým pohľadom na džungľu alebo savanu so zvieratami v pozadí. Viacero samolepiek v podobe 3D diery zobrazuje krajiny v rôznych ročných obdobiach a v rôznych farbách.
A keďže krajiny sú aj dielom človeka, v našej galérii samolepiacich tapiet 3D diery z kameňa s krajinami nájdete tiež diela navrhnuté človekom – mosty, móla, mostíky, lode, člny, ale aj domy a časti miest.