Nálepky, fototapety na dvere

zmeniť kategórie

Moderné nálepky na dvere s desiatkami módnych motívov

Ak už nastal čas na výmenu starých zničených dverí, navrhujeme vám iné riešenie. Možno dverám stačí vdýchnuť nový život v podobe samolepiacej fólii na dvere. Takto dosiahnete dva ciele: „zakryjete“ celkom veľkú neatraktívnu plochu vo vašej miestnosti a krásne vyzdobíte byt.

Jednoduchá inštalácia vďaka trvácnym samolepiacim nálepkám

Fototapeta na dvere účinne zakryje všetky nedokonalosti starých dverí a vytvorí nové prostredie v podobe nádherného obrazu na stene. Ľahko sa udržiava čistá a jej vzorka sa pri umývaní nezmýva. Na výber máme veľa nádherných a tematicky rôznorodých vzorov samolepiacich fólií na dvere. Môžete si teda zvoliť správnu samolepiacu fóliu na dvere kuchyne, obývacej izby, spálne, kúpeľne a detskej izby.

Všestranné použitie fototapiet na dvere: do kuchyne, obývačky, izby, spálne

Samolepiace fólie na dvere môžu tiež dokonale vyzdobiť dvere skrine, zvlášť v prípade jednotvárneho zaplnenia plochy celej steny. Jediný, dobre zvolený farebný motív môže vytvoriť neočakávaný dekoratívny účinok.
Každú z našich nálepiek na dvere nájdete v troch rôznych veľkostiach:
• 75x205 cm
• 85x205 cm
• 95x205 cm.

Vďaka tomu budete môcť presne prispôsobiť grafický vzor dverám rôznych šírok. Nálepky na plné dvere sú ideálnou voľbou do malých izieb. Na dvere môžete použiť motív, ktorý vizuálne zväčšuje miestnosť. Najčastejšie si preto ľudia vyberajú nálepky s výhľadom na úzke ulice, schody, dlhé mosty a ďalšie motívy s 3D efektom. Abstraktné motívy budú určite fungovať v moderných dizajnových miestnostiach, zatiaľ čo nástenné nálepky na dvere v retro štýle pozitívne prispejú k výzdobe štylizovaných interiérov. Ponuka zahŕňa aj najobľúbenejšie motívy používané v nástenných maľbách, t.j. kvetinové a rastlinné motívy, pohľad na les, krajinu, mestské motívy, zvieratá, čierne a biele tapety, geometrické tapety a mnoho ďalších.

Ak okrem dverí chcete osviežiť aj vzhľad vašej chladničky alebo stien, určite navštívte: nálepky na chladničky a 3D nálepky na stenu – diery.