WallMuralia Blog

Blog - WallMuralia.sk

09.12.2020

Aké nástenné dekorácie sa osvedčia vo vašej kuchyni?

Kuchyňa je miestom, kde trávime každý deň veľa času. Stále častejšie sa preto rozhodujeme pre nástenné dekorácie so zaujímavým motívom a doplnky do kuchyne, ktoré poskytujú charakter, zdôrazňujú štýl a umožňujú originálny prístup k usporiadaniu. Ktoré nástenné ozdoby sa najviac osvedčia v kuchyni?

viac
20.11.2020

Nápad na originálne usporiadanie átria

Predsieň je rozhodne najviac podceňovanou miestnosťou v celom dome. Prečo je tak ťažké rozhodnúť o výzdobe predsiene? Predsieň, ako názov napovedá, je často považovaná za prechodnú časť domu a nie je jej venovaná pozornosť. To je bežná, ale rozhodne veľká chyba pri zariaďovaní miestností.

viac
13.10.2020

Ako zväčšiť interiér, čiže fototapety na posuvné dvere do predsiene

Zariadiť predsieň je celkom výzva. Problémom môže byť príliš veľký priestor vzhľadom na úlohu tejto miestnosti, alebo aj príliš malý priestor, čo je rozhodne častejšie. A aj keď predsieň nie je najdôležitejším miestom v domácnosti, práve tu vzniká prvý dojem! Preto je správne vytvoriť príjemnú atmosféru už pri vstupe. AKO to dosiahnuť? Pom&

viac
10.09.2020

Prednosti skla nahrádzajúceho obklady v kuchyni, alebo sklenené kuchynské panely

Po celé desaťročia sme boli zvyknutí na kuchynské steny obložené keramickými obkladmi. Mohlo by sa zdať, že je to ideálne riešenie pre každý domov. A aj keď sa nám všetkým tento typ prevedenia páči, existujú oveľa lepšie riešenia.

viac
15.07.2020

Ako na renováciu bytu? Osvedčené a lacné spôsoby na krásne a módne zariadenie.

Lacná rekonštrukcia bytu? Znie to ako paradox, ale nové a nenákladné zariadenie kuchyne alebo obývačky je trendom posledných rokov. Priaznivci módnych interiérov čoraz častejšie hľadajú riešenia, ktoré za nízku cenu robia veľký dojem. Aké sú možnosti a na čo si dať pozor, keď chcete osviežiť svoj byt za málo peňazí?

viac
22.06.2020

Najviac prehliadané miesta v kuchyni

Kuchyňa je často skutočným srdcom mnohých domácností. Práve tu trávime čas spoločným varením, jeme alebo sa rozprávame pri šálke rannej kávy… Aby sme zaistili príjemnú výzdobu a zároveň zabezpečili pohodovú atmosféru v kuchyni, musíme si do miestnosti zadovážiť vkusné dekorácie.

viac
12.06.2020

Obrazy vytlačené na plátne sú perfektné do klasických interiérov

Stáva sa, bohužiaľ, často, že steny krásne vyzdobených bytov zívajú prázdnotou. Je to nevyužitý potenciál, pretože nejde len o vybavenie domácnosti, takisto steny si vyžadujú správnu výzdobu. Takto si tiež spestríme naše životy. Ak sa chcete pozerať na niečo zaujímavé, tak najlepšie urobíte, ak zavesíte vkusný obraz na stenu!

viac
20.05.2020

Nástenné dekorácie z vlastných fotografií – ktoré volíme najčastejšie?

Nie je nič krajšie ako možnosť vrátiť sa k spomienkam, ktoré v nás vyvolávajú pozitívne emócie. Svadba, narodenie dieťaťa, prvá spoločná dovolenka, obhajoba diplomovej práce – k takýmto okamihom sa chceme vracať.

viac
17.05.2020

Moderné nástenné dekorácie s motívom jari

Jar už je tu! Vtáky opäť za oknom radostne cvrlikajú, slnko svieti silnejšie, dni sú dlhšie a púčiky na stromoch sa začínajú zelenať – inými slovami, príroda sa na jar prebúdza k životu. Toto jedinečné ročné obdobie je pre mnohých z nás tým najobľúbenejším. A niet divu, pretože to vyzerá, ako by sa na jar svet začal opätovne vyfarbovať. Do

viac
13.05.2020

Polepy na dvere – sila farby

Pri výbere fototapety na dvere do malej miestnosti nezabudnite, že na jednej strane by mala byť farebne zladená so štýlom interiéru, ale na druhej strane by nemala byť fádna. Je už dávno známe, že svetlé farby zväčšujú priestor, a tmavé zmenšujú.

viac
10.05.2020

Najobľúbenejšie motívy na kuchynských sklenených paneloch

Kuchyňa je skutočným srdcom väčšiny domov a bytov. Práve tu každodenne s láskou pripravujeme jedlá pre seba a celú rodinu. Aby varenie bolo ešte príjemnejšie, mnohí z nás si pre túto miestnosť volia výrazné, pozitívne ladené dekorácie.

viac
05.05.2020

Nápad na romantický interiér

Zaujíma vás, čo môžete vymyslieť na Valentína? Premýšľate nad tým, ako zapôsobiť na rande? Alebo premýšľate nad vhodným darčekom? Ako prví sa postarajte o správny dizajn interiéru.

viac