Blog - WallMuralia.sk

26.04.2024

Kuchyňa snov - najnovšie trendy v dizajne kuchynských priestorov

Či už plánujete kompletnú rekonštrukciu, alebo len chcete osviežiť svoj priestor, preskúmanie najnovších trendov v dizajne kuchyne vás môže inšpirovať k vytvoreniu kuchyne, ktorá bude nielen krásna, ale aj obohatí váš život.

viac
25.03.2024

Funkčnosť a estetika - sklenené panely ako ideálne riešenie pre kuchyňu

Pri začiatku metamorfózy kuchyne, spojenie funkčnosti a estetiky hrá kľúčovú rolu pri každom rozhodnutí. V obrovskom mori materiálov, ktoré sľubujú trvácnosť a štýl, sa sklenené kuchynské panely vynárajú ako maják nádeje.

viac
19.02.2024

Módne interiéry 2024 - 6 najdôležitejších trendov, ktoré osviežia váš priestor

Interiérový dizajn neprestáva udivovať svojimi neustále sa meniacimi trendmi. Tento rok je o vytváraní priestorov, ktoré sú nielen esteticky príjemné, ale aj rezonujú s našimi osobnými hodnotami a potrebami životného štýlu.

viac
12.12.2022

Ako zariadiť detský kútik?

Deti potrebujú priestor na objavovanie a rast a čas na hranie je dôležitou súčasťou ich dňa. Chcete, aby vaše deti mali miesto, kde môžu behať a byť samy sebou? Pozrite sa na naše nápady, ako vytvoriť doma jedinečný hrací kútik.

viac
18.11.2022

Spálňa v štýle glamour – spôsoby, ako navrhnúť luxusný priestor

Spálňa je jediná miestnosť v domácnosti, ktorá sa zvyčajne spája s relaxáciou a pohodlím. Je to priestor, kam sa utiekame od každodenného zhonu, preto je veľmi dôležité, aby bol navrhnutý podľa nášho vkusu. Špeciálne pre milovníkov tejto sofistikovanej estetiky sme pripravili malý návod, ako navrhnúť spálňu v štýle glamour.

viac
14.10.2022

Kvety do spálne. Najlepšie rastliny na čistenie vzduchu a pre zdravý spánok

Spálňa je miestom, kde trávime veľa času a naberáme silu. Preto je veľmi dôležité navrhnúť ju tak, aby nám poskytovala pokojný a zdravý spánok. Rastliny, ktoré čistia vzduch, sú skvelým spôsobom, ako zlepšiť kvalitu vzduchu v spálni, a tým aj celkovú atmosféru v miestnosti.

viac
19.09.2022

Zariaďujeme izbu pre chlapca – usporiadanie, inšpirácie, nápady

Plánujete zmeniť usporiadanie izby svojho dieťaťa? Vieme, že navrhovanie chlapčenskej izby je pre mnoho rodičov výzvou! Existuje veľa vecí, ktoré treba zvážiť: akú farbu by mali mať steny? Aká by mala byť posteľná bielizeň? Aké závesy zvoliť?

viac
18.08.2022

Tipy na to, ako vytvoriť z malej miestnosti zdanlivo väčší priestor

Dobrou správou je, že optické zväčšenie priestoru je oveľa jednoduchšie, než si myslíte! V skutočnosti ide o šikovné použitie meradla, svetla a doplnkov. Ukážeme vám niekoľko trikov, ktoré môžete využiť v miestnosti na to, aby vyzerala priestrannejšie.

viac
14.07.2022

Ako zladiť obývaciu izbu so spálňou? Inteligentné spôsoby, ako vytvoriť úspešný projekt

Prepojenie spálne a obývacej izby má mnoho výhod. Jednou z hlavných je úspora miesta. Vďaka dobre navrhnutej izbe budete mať stále k dispozícii svoj vlastný súkromný priestor, keď ho budete potrebovať, a zároveň si budete môcť užívať spoločnosť ostatných v obývačke. Ako spojiť obývaciu izbu so spálňou na malej ploche? Pozrite si naše tipy!

viac
15.06.2022

Ako usporiadať stenu s televízorom? Zaujímavé nápady pre priestor okolo televízora

Steny majú obrovský vplyv na vzhľad, štýl, architektúru a funkciu miestnosti, a preto je ich usporiadanie veľmi dôležité. Dnes sa zameriame na stenu s televízorom! Jej usporiadanie môže mať obrovský vplyv na štýl a funkčnosť vášho priestoru.

viac
18.05.2022

Biela kuchyňa – nápady, ktoré ukazujú, že neutrálne farby nikdy nevyjdú z módy

Biela kuchyňa je kvalita sama osebe. Túto farebnú schému možno posunúť akýmkoľvek smerom – od moderného usporiadania až po útulnejšie a klasickejšie. Pomocou textúr môžete vytvoriť teplú a priateľskú rustikálnu kuchyňu alebo sa rozhodnúť pre niečo elegantnejšie a odvážnejšie.

viac
20.04.2022

Obývačka v minimalistickom štýle – ako ju zariadiť?

Minimalizmus vznikol ako reakcia na nadbytok vecí, ktoré nepridávajú nášmu životu žiadnu hodnotu. Stále viac ľudí si vyberá minimalistické interiéry, aby sa zbavili nadbytkov, ktoré len zhoršujú náladu. Každý z nás sníva o chvíľke relaxu po náročnom dni. Obývačka v minimalistickom štýle je na to priam stvorená!

viac