Blog - WallMuralia.sk

17.08.2021

Ako zariadiť malú izbu pre dve deti? Nápady a inšpirácie na zariadenie interiéru pre súrodencov

Ak je množstvo izieb obmedzené, potom sa spoločná izba pre deti stáva nutnosťou. Často je pre rodičov veľkou výzvou vytvoriť projekt, ktorý bude v rovnakej miere vyjadrovať osobnosť každého zo súrodencov. Skvelým nápadom pre rekonštrukciu je zhromaždenie inšpirácií na spálňu s dvoma posteľami. 

viac
09.07.2021

Ako moderne zariadiť predsieň – usporiadanie a inšpirácia, ktorá vás povzbudí k zmene!

Chodba je vizitkou celého domova. Je to prvá miestnosť, ktorú hostia uvidia, a preto je veľmi dôležité, aby bola navrhnutá nielen funkčne, ale aj reprezentatívne. Predsieň má byť štýlovým vstupom do celého domu. Poradíme vám, ako zariadiť vstupnú halu tak, aby dokonale zapadla do interiéru vášho domova.

viac
15.06.2021

Ako zariadiť detskú izbu?

Zariadenie detskej izby je pre rodičov skutočnou výzvou, pretože musia zabezpečiť, aby bola atraktívna a zároveň plne funkčná. Či už izba patrí chlapcovi alebo dievčaťu, je dôležité, aby priestor podnecoval predstavivosť a umožňoval rozvoj malého dieťaťa aj dieťaťa v školskom veku.

viac
18.05.2021

Ako zariadiť spálňu v škandinávskom štýle? Skontrolujte a nechajte sa inšpirovať ku zmene

Klasický priestor inšpirovaný Škandináviou kladie funkčnosť nad estetiku. Minimalistické interiéry v škandinávskom štýle sa mnohým zdajú málo útulné a strohé, ale jedinečné premyslené doplnky použité v tomto štýle robia tento priestor očarujúcim a jedinečným.

viac
15.04.2021

Ozdobte svoj interiér samolepkami - najobľúbenejšie motívy

Samolepky na stenu nie sú len originálnou dekoráciou do detskej izby. Vďaka samolepkám teraz môže váš nábytok získať druhý život. Aké vzory sú v tejto sezóne v móde? Ktoré samolepky si vybrať do spálne a ktoré do detskej izby?

viac
19.03.2021

Ako zariadiť obývačku s kuchyňou?

V moderním stavebnictví se již nesetkáte s obývacím pokojem, který by nebyl otevřen do kuchyně. Toto řešení poskytuje nové možnosti uspořádání, zejména pokud je v bytě k dispozici obývací pokoj s kuchyní o výměře 25 m2. Jak zařídit obývací pokoj s kuchyní tak, aby byl nejen trendy, ale i pohodlný?

viac
23.02.2021

Malá spálňa – moderné usporiadanie a inšpirácie na módnu výzdobu

Malá spálňa je ťažký oriešok, pokiaľ ide o vytvorenie úspešného a funkčného štýlu interiéru. Po prvé, treba vziať do úvahy každý dostupný centimeter priestoru a maximálne ho využiť, a čo je dôležité – využiť ho tiež funkčne. Takéto usporiadanie často vyžaduje použitie nábytku na mieru, no výsledný efekt vyráža dych.

viac
21.01.2021

Ako namontovať sklenené panely v kuchyni?

Keramické obklady boli vždy dobrým spôsobom, ako zvýšiť estetiku kuchynských stien. Zároveň boli veľmi funkčné. Dnes ich úlohu preberajú sklenené panely. Odolné voči poškriabaniu, tepelným šokom a vysokým teplotám sa tiež ľahko čistia a sú ideálnou alternatívou bežných natretých stien.

viac
09.12.2020

Aké nástenné dekorácie sa osvedčia vo vašej kuchyni?

Kuchyňa je miestom, kde trávime každý deň veľa času. Stále častejšie sa preto rozhodujeme pre nástenné dekorácie so zaujímavým motívom a doplnky do kuchyne, ktoré poskytujú charakter, zdôrazňujú štýl a umožňujú originálny prístup k usporiadaniu. Ktoré nástenné ozdoby sa najviac osvedčia v kuchyni?

viac
20.11.2020

Nápad na originálne usporiadanie átria

Predsieň je rozhodne najviac podceňovanou miestnosťou v celom dome. Prečo je tak ťažké rozhodnúť o výzdobe predsiene? Predsieň, ako názov napovedá, je často považovaná za prechodnú časť domu a nie je jej venovaná pozornosť. To je bežná, ale rozhodne veľká chyba pri zariaďovaní miestností.

viac
13.10.2020

Ako zväčšiť interiér, čiže fototapety na posuvné dvere do predsiene

Zariadiť predsieň je celkom výzva. Problémom môže byť príliš veľký priestor vzhľadom na úlohu tejto miestnosti, alebo aj príliš malý priestor, čo je rozhodne častejšie. A aj keď predsieň nie je najdôležitejším miestom v domácnosti, práve tu vzniká prvý dojem! Preto je správne vytvoriť príjemnú atmosféru už pri vstupe. AKO to dosiahnuť? Pom&

viac
10.09.2020

Prednosti skla nahrádzajúceho obklady v kuchyni, alebo sklenené kuchynské panely

Po celé desaťročia sme boli zvyknutí na kuchynské steny obložené keramickými obkladmi. Mohlo by sa zdať, že je to ideálne riešenie pre každý domov. A aj keď sa nám všetkým tento typ prevedenia páči, existujú oveľa lepšie riešenia.

viac