WallMuralia.sk - O nás

WallMuralia.sk – obchod s nástennými dekoráciami

Vďaka výnimočnej kvalite tlače na sklo, akryl alebo plátno canvas si môžete nevšedne usporiadať interiér. Neobvyklé farby a potlače odrážajúce každučký detail sú charakteristickými vlastnosťami nástenných dekorácií na skle alebo akryle. Na internetovej stránke WALLMURALIA vám chceme predstaviť všetky výhody týchto nádherných obrazov, panelov a ďalších prvkov interiérového dizajnu.

V obchodoch WALLMURALIA vám ponúkame sklenené obrazy, akrylové obrazy, obrazy tlačené na plátne, sklenené kuchynské panely a nástenné sklenené hodiny. Na ktorýkoľvek z týchto produktov môžeme vytlačiť vami zvolený motív. Pri každom produkte si navyše môžete zvoliť veľkosť, ktorá sa bude najlepšie hodiť do interiéru vášho domu.

Galérie s obrazmi, panelmi alebo hodinami obsahujú niekoľko tisíc unikátnych a tematicky rôznorodých motívov. Dúfame, že potešíme každého zákazníka. Každý motív sa dá aplikovať na sklenené dekorácie do kuchyne, obývacej izby alebo spálne. Vďaka najmodernejšej technológii digitálnej tlače použitej na sklenených a akrylových paneloch sa nástenné dekorácie vyznačujú najvyššou kvalitou potlače a presnou reprodukciou motívov do najmenších detailov.

Po voľbe dekorácie (obraz, hodiny, sklenený panel, akrylový panel alebo panel na plátne) a zadaní údajov potrebných k realizácii objednávky si môžete zvoliť jeden z dostupných spôsobov platby. O niekoľko dní neskôr, v závislosti od produktu, vám kuriér dovezie objednanú nástennú dekoráciu.

Príklady vizualizácie interiéru s našimi produktmi