Obrazy na akrylovom skle

zmeniť kategórie

Obrazy tlačené na akryl – moderná forma dekorácií na steny

Akryl je vynikajúcou a úplne bezpečnou imitáciou skla. Z toho dôvodu si časť zákazníkov volí radšej nákup akrylových obrazov miesto sklenených. Je bezpečnejší a nemusíte sa až tak obávať, aby sa nerozbil. Akrylové obrazy môžu byť rovnakými majstrovskými dielami ako tie namaľované na iných materiáloch. Môžu sa tlačiť akrylové fotoobrazy, ktoré budú vyzerať živo a prirodzene. Všetky akrylové obrazy sú dostupné v internetových obchodoch. Môžete si teda rýchlo a bezpečne vyzdobiť svoj dom krásnymi umeleckými dielami.

Akrylové fotoobrazy s vlastnými fotografiami a grafikou

Akrylové fotoobrazy sú navyše skvelou príležitosťou na zvečnenie krásnych okamihov strávených s rodinou alebo blízkymi priateľmi. Na akryl sa môže potlačiť aj počítačová grafika podľa výberu objednávajúceho(-ej). Akrylové obrazy sú skvelým riešením do bytov s malými deťmi alebo pre tých, ktorým všetko padá z rúk. Sklo by v týchto domácnostiach bolo celkom problematické, a to kvôli jeho tendencii rozbíjať sa. Akryl, vzhľadom k svojej odolnosti, môže sklo pokojne nahradiť. Bez ohľadu na to, či sa rozhodnete pre jednu z pripravených grafík na akrylový obraz znázorňujúci krásnu prírodu, panorámu, zvieratá, kvety alebo farebné šťavnaté ovocie, alebo si vyberiete variant tlače vlastnej fotografie alebo grafiky – jednoducho môžete vyzdobiť steny vašej obývačky, spálne, detskej izby alebo kancelárie. Obrázky a grafika vytlačené na akrylovom skle sa výborne hodia na zdobenie stien v moderných a štylizovaných interiéroch. Ak chcete, aby obraz vyzeral ako namaľovaný na plátne, vyberte obrázky vytlačené na plátne. Máte tiež možnosť vybrať si sklenené obrazy.

Obrazy na akrylovom skle ponúkajú širokú škálu dekorácií a majú univerzálne použitie

Akrylové dekorácie na stenách vyzerajú veľmi pôsobivo a moderne. To však neznamená, že budú vyzerať dobre iba v moderných interiéroch. Výberom tých správnych grafických motívov alebo dokonca retro grafík alebo grafiky so zaujímavými motívmi konkrétneho štýlu, môžete jednoducho prispôsobiť každému typu rozlične zdobenej izby. Tento typ obrazov bude vyzerať rovnako dobre v detskej izbe, obývačke ale v exkluzívnej vintage reštaurácii. Naše obrazy, ktoré tlačíme na akrylovom skle, sú ľahké, odolné proti poškodeniu, nevyžadujú údržbu a udržujú si skvelé farby mnoho rokov. Jemný lesk povrchu obrazu zvyšuje vizuálne vnímanie, priťahuje pohľady. Každý produkt má vešiaky (na výber 2 alebo 4), ktoré umožňujú jednoduchú montáž na stenu. Ak si vaše steny vyžadujú ďalšie dekorácie, alebo možno práve hľadáte nové možnosti na rýchlu zmenu obývacej izby, inej izby alebo akejkoľvek inej miestnosti, výber obrazov na akrylovom skle bude určite tou správnou voľbou. V súčasnosti máme desiatky tisíc skvelých grafických motívov a širokú škálu veľkostí obrázkov. Pomocou vyhľadávača môžete nájsť práve ten grafický motív, ktorý hľadáte.
Pozrite si tiež: obrazy na plátne, obrazy na skle.