Sklenené panely do kuchyne

zmeniť kategórie

Kuchynské obklady na stenu z tvrdeného skla

Štýlová kuchyňa potrebuje štýlovú výzdobu. Sklenené panely sú preto skvelým riešením. Perfektne sa hodia k moderným a štýlovo zariadeným kuchyniam. Ich údržba je jednoduchá a s odstránením nečistôt nie sú žiadne problémy. Panely na skle sú sofistikovanou výzdobou, ktorú možno kombinovať s moderným kuchynským interiérom.

Najpoužívanejšie grafické motívy na sklenené obklady do kuchyne

V našich galériách ponúkame veľa rôznych motívov potlačených na sklenených paneloch digitálnou metódou. Tieto vytvárajú priestorový efekt a spôsobujú, že sa miestnosť mierne rozjasní. Sklenené panely sú preto obzvlášť vhodné do malých a úzkych kuchýň. Samozrejme, rovnako krásne sa budú vynímať vo veľkých priestoroch, kde zosilnie vnímanie rozmerov miestnosti.

Bezpečné a ľahko čistiteľné dekorácie

Najdômyselnejšie dekorácie na skle sú krásnym doplnkom modernej kuchyne. Ich použitie nie je príliš náročné. Sú zvyčajne namontované na stenu a iné prvky miestnosti, takže sa málokedy zničia pádom alebo rozbitím. Sklenené panely sú tiež vhodné do kuchynských priestorov, v ktorých sa budú pohybovať deti. Najčastejšie vyberanými motívmi do kuchyne sú ovocné, zeleninové a bylinné motívy, káva, čaj a všeobecne príroda a krajina. Motívy trávy, kvetín, krásnych panorám, provensálske krajiny, levanduľová polia a mnohé ďalšie vyzerajú v kuchyni naozaj skvele. K moderným kuchyniam sa najviac hodí tlač na sklo s motívmi panorámy miest, priestoru alebo abstrakcie, betónových, mramorových alebo 3D efektov.

Odporúčame tiež sklenené dosky na krájanie, ktoré dopĺňajú kuchynské aranžovanie o dodatočný motív a obrazy tlačené na skle do ostatných miestností.