Užitečné informace Platba a dodání

Platba a dodání z obchodu WallMuralia

V obchode WALLMURALIA si môžete zvoliť vhodnú platobnú metódu. Tovar posielame prostredníctvom overených a bezpečných kuriérskych spoločností. Naša ponuka zahŕňa výrobky, ktoré sa zhotovujú na základe individuálnych objednávok. Doba realizácie objednávky činí 3 až 5 pracovných dní, počítajúc od potvrdenia prijatia objednávky. Pri zadaní objednávky môžete zvoliť niekoľko možností platby.

Naše nabídka zahrnuje výrobky, které se zhotovují na základě individuálních objednávek. Doba realizace objednávky činí 3 až 5 pracovních dní, počítaných od potvrzení přijetí objednávky.
Při zadání objednávky můžete zvolit několik možností platby.


PayU - rýchla a bezpečná internetová platba z akejkoľvek banky alebo kreditnej karty. Ak si vyberiete túto metódu, budete presmerovaný na prihlasovaciu stránku vašej banky. Akonáhle bude platba dokončená, objaví sa finančné prostriedky na našom účte.


PAYPAL vyberte platbu cez PayPal a na konci procesu objednanie budete presmerovaný priamo na PayPal. Ak už ste zákazníkom PayPal, môžete sa prihlásiť pomocou svojich užívateľských údajov a potvrdiť platbu. Ak ste novým zákazníkom PayPal, môžete sa tiež prihlásiť ako hosť alebo si vytvoriť nový účet PayPal a potom potvrdiť platbu.


Klasický prevod - platbu môžete tiež vykonať prostredníctvom klasického bankového prevodu. Tiskárna piga.cz s.r.o.
Odboje 1220/15
73701 Český Těšín
IČO: 03472230
107-8507210257/0100
IBAN: CZ4401000001078507210257
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Platba na dobierku - za objednávku môžete tiež zaplatiť priamo pri prevzatí balíka od kuriéra spoločnosti GLS. Uistite sa, že uvedená adresa je správna a obsahuje úplné informácie potrebné na doručenie balíka. Venujte tiež pozornosť správnosti zadaného telefónneho čísla pre kuriéra.


Objednávky zasielame prostredníctvom kuriérskych spoločností. Každá zásielka je esteticky a bezpečne zabalená. Prepravné náklady sa vypočítavajú v čase podania objednávky a automaticky sa pripočítavajú k cene objednávky. Suma nákladov na dodanie závisí na objednávke - množstvo a rozmerov objednaných výrobkov.