Platba a dodání z obchodu WallMuralia

V obchode WALLMURALIA si môžete vybrať vhodný spôsob platby. Tovar odosielame spoľahlivými a bezpečnými kuriérskymi spoločnosťami. Naša ponuka zahŕňa výrobky, ktoré sú vyrábané na základe individuálnych objednávok. Doba realizácie objednávky je od 3 do 5 pracovných dní, počítané od potvrdenia prijatia objednávky. Pri zadávaní objednávky si môžete vybrať z niekoľkých možností platby.

Naša ponuka zahŕňa výrobky, ktoré sú vyrábané na základe individuálnych objednávok. Doba vybavenia objednávky je od 3 do 5 pracovných dní, počítané od momentu potvrdenia prijatia objednávky.
Pri zadávaní objednávky si môžete vybrať niekoľko spôsobov platby.


PayU - rýchla a bezpečná internetová platba z akejkoľvek banky alebo kreditnej karty. Ak zvolíte tento spôsob, budete presmerovaní na prihlasovaciu stránku vašej banky. Po dokončení platby sa prostriedky zobrazia na našom účte.


PAYPAL zvoľte platbu cez PayPal a po dokončení procesu objednávania budete presmerovaní priamo na PayPal. Ak ste už zákazníkom PayPal, môžete sa prihlásiť pomocou svojich používateľských údajov a potvrdiť platbu. Ak ste novým zákazníkom PayPal, môžete sa tiež prihlásiť ako hosť alebo si vytvoriť nový účet PayPal a potom potvrdiť platbu.


Klasický prenos - Platiť môžete aj bežným bankovým prevodom.

Číslo účtu pre platby:
Komerční banka, a.s.
k účtu: 123-9077870267/0100
IBAN: CZ2801000001239077870267
BIC / SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Český tisk s.r.o.
Jurečkova 643/20
Moravská Ostrava
702 00 Ostrava
DIČ (DPH): CZ17658187
IČO: 17658187

Platba na dobierku - Za objednávku môžete zaplatiť aj priamo po prijatí zásielky od kuriéra GLS. Uistite sa, že zadaná adresa je správna a obsahuje všetky informácie potrebné na doručenie balíka. Dbajte aj na správnosť zadaného telefónneho čísla pre kuriéra.


Objednávky odosielame prostredníctvom kuriérskych spoločností. Každá zásielka je esteticky a bezpečne zabalená. Poštovné je účtované v čase objednávky a automaticky sa pripočíta k cene objednávky. Výška nákladov na doručenie závisí od objednávky - množstva a rozmerov objednaných produktov.