Sklenené dekorácie – moderný dizajn

Sklenené dekorácie – moderný dizajn

Moderný interiérový dizajn je stále viac spojený s minimalistickým štýlom, kde sa počítajú voľné priestory, jemné dekoratívne prvky a jednoduché tvary. K tomu prvky z kovu alebo skla. Do tohto trendu dokonale zapadajú moderné sklenené dekorácie.

Medzi modernými formami výzdoby je stále viac prvkov, v ktorých sa používa sklo. V našich kuchyniach prevládajú sklenené panely, na pracovných doskách a stoloch ležia sklenené dosky na krájanie a na stenách visia fotoobrazy na skle a sklenené nástenné hodiny. Ako môžeme vidieť, dopyt a obľúbenosť sklenených dekorácií stále stúpa. Niet divu. Sklo použité ako základ dekorácie má mnoho výhod a asi každý uzná, že vyzerá neuveriteľne pôsobivo.

Sklo predstavuje predovšetkým moderný dizajn, jednoduchosť a lesk. Je to tiež veľmi vďačný podklad, na ktorý je možné aplikovať digitálnou technikou tlače prakticky ľubovoľnú fotografiu v dobrom rozlíšení. Práve kombinácia výhod skla s kvalitou tlače vám umožní vytvoriť takto neobvyklé dekorácie.

Vďaka ľubovoľnej potlači môžete vytvoriť nekonečne veľa krásnych a jedinečných motívov, ktoré potom môžete použiť v ktorejkoľvek miestnosti. V izbách v dome, kanceláriách, obchodoch alebo komerčných priestoroch. Stačí si vybrať motív, ktorý tematicky ladí s danou miestnosťou alebo jej určením, a máte nádhernú a jedinečnú sklenenú dekoráciu. Po druhé, môžete si byť istí, že vďaka výhodám skla, sa váš sklenený panel do kuchyne, obraz na skle alebo sklenené hodiny budú vyznačovať bohatstvom nasýtených farieb, navyše podčiarknutých ľahkým leskom skla.

Pozrite si našu galériu sklenených obrazov, sklenených panelov do kuchyne a sklenených hodín.


 

RECEPT NA MODERNÚ KUCHYŇU

SKLENENÉ HODINY – ZAUJÍMAVÁ ALTERNATÍVA
Čtěte rovněž:
14.07.2022

Ako zladiť obývaciu izbu so spálňou? Inteligentné spôsoby, ako vytvoriť úspešný projekt

Prepojenie spálne a obývacej izby má mnoho výhod. Jednou z hlavných je úspora miesta. Vďaka dobre navrhnutej izbe budete mať stále k dispozícii svoj vlastný súkromný priestor, keď ho budete potrebovať, a zároveň si budete môcť užívať spoločnosť ostatných v obývačke. Ako spojiť obývaciu izbu so spálňou na malej ploche? Pozrite si naše tipy!

viac
15.06.2022

Ako usporiadať stenu s televízorom? Zaujímavé nápady pre priestor okolo televízora

Steny majú obrovský vplyv na vzhľad, štýl, architektúru a funkciu miestnosti, a preto je ich usporiadanie veľmi dôležité. Dnes sa zameriame na stenu s televízorom! Jej usporiadanie môže mať obrovský vplyv na štýl a funkčnosť vášho priestoru.

viac
18.05.2022

Biela kuchyňa – nápady, ktoré ukazujú, že neutrálne farby nikdy nevyjdú z módy

Biela kuchyňa je kvalita sama osebe. Túto farebnú schému možno posunúť akýmkoľvek smerom – od moderného usporiadania až po útulnejšie a klasickejšie. Pomocou textúr môžete vytvoriť teplú a priateľskú rustikálnu kuchyňu alebo sa rozhodnúť pre niečo elegantnejšie a odvážnejšie.

viac
20.04.2022

Obývačka v minimalistickom štýle – ako ju zariadiť?

Minimalizmus vznikol ako reakcia na nadbytok vecí, ktoré nepridávajú nášmu životu žiadnu hodnotu. Stále viac ľudí si vyberá minimalistické interiéry, aby sa zbavili nadbytkov, ktoré len zhoršujú náladu. Každý z nás sníva o chvíľke relaxu po náročnom dni. Obývačka v minimalistickom štýle je na to priam stvorená!

viac