Sklenené kuchynské dosky na krájanie stránka 4

Sklenené kuchynské dosky na krájanie

Veľa ľudí v kuchyni stále používa dlho obľubované drevené dosky na krájanie. Niektoré sú už dosť opotrebované, zafarbené a navyše nie príliš príťažlivé. Nastal čas to konečne zmeniť!

Dosky na krájanie z tvrdeného skla – obrovský výber motívov a vzorov

V našej ponuke nájdete krásne, moderné a dekoratívne sklenené dosky na krájanie v rôznych vzoroch a farbách. Sú vyrobené z tvrdeného skla, môžete ich preto udržiavať v dokonalej čistote. Po použití dosku stačí umyť vodou s prostriedkom na umývanie riadu alebo dať do umývačky riadu. Nemusíme ju poliať vriacou vodou, aby sme sa účinne zbavili baktérií, ako sme to robievali s drevenou doskou. Po umytí neuchováva pach. Sklenenú dosku na chlieb z našej ponuky s rozmerom 80x52 cm môžete použiť na spracovanie mäsa, krájanie údenín, zeleniny, ovocia alebo múčnikov.

Nádherné vzory na tvrdenej doske na krájanie a jej estetický vzhľad umožňujú jej použitie ako podnos na servírovanie výrobkov (syry, údeniny, pečivo a iné). Nemusíte tak jedlá prekladať do misiek. Umytá doska opretá o stenu môže byť dokonca krásnou výzdobou kuchyne.