Obrazy na plátne 140x70 cm

Nemusíte byť znalci umenia, aby ste si mohli vyzdobiť váš dom nádhernými fotoobrazmi na plátne. Každý z nás rád zdobí domy a byty podľa vlastného vkusu. S tým nám pomáhajú fotoobrazy vytlačené na plátne canvas, ktoré sú dnes veľmi obľúbeným prvkom výzdoby stien.

Fotoobrazy vytlačené vo formáte 140×70 cm vyzerajú prakticky rovnako ako klasické obrazy na plátne. Vlastne, ak ich vyzdobíme klasickým rámom, budú vyzerať ako originálne obrazy. Pomáha nám pri tom digitálna technológia tlače, ktorá umožňuje aplikovať na plátno každý detail, dokonca aj ťah štetcom v prípade motívov vzorovaných na klasických obrazoch.

V prípade fotoobrazov na plátne sa však osvedčujú aj moderné motívy – abstrakcie, počítačové vzory alebo len fotografie. Kombinácia tohto moderného dizajnu s klasickým plátnom je zaujímavým prelomením moderného usporiadania a môže byť vhodnou dekoráciou stien.
Prezrite si našu kolekciu fotoobrazov canvas vo formáte 140×70 cm, kde si každý nájde motív vhodný na výzdobu miestnosti aj celého bytu.
Pozrieť si všetky obrazy na plátne