Akrylové obrazy 50x100 cm

Akryl sa už pred nejakou dobou stal súčasťou umenia, a predovšetkým výzdoby stien. Akrylové obrazy sú všadeprítomné nielen v galériách a na výstavách, ale aj v našich bytoch. Vertikálne akrylové obrazy majú okrem umeleckej kvality aj úžitkové výhody: sú trvácne, odolné voči vysokým teplotám, majú sklený lesk. Sú tiež odolné voči rozbitiu, prečo si akryl získal prezývku „bezpečné sklo“.

V moderných interiéroch, najmä v kuchyni a v kúpeľni, sa akrylový obraz dokonale osvedčí. Môžete ho nielen ľahko zbaviť prachu, ale aj umyť. Z akrylového vertikálneho obrazu sa ľahko odstraňujú škvrny rôzneho pôvodu. Nepotrebuje rám, ktorý sa vo vlhkej a teplej miestnosti ľahko deformuje alebo rozlepuje. Akrylový fotoobraz je navyše jemne lesklý, takže pri dennom, ale i umelom osvetlení ľahko upúta pozornosť.

Prezentované akrylové fotoobrazy sú taktiež krásne, expresívne, moderné a zmyselné. Takýto obraz môžete umiestniť aj do obývacej izby, napr. postaviť na kôš na bielizeň opretý o stenu, zavesiť nad písací stôl. Vďaka ľahkému lesku sa bude tiež hodiť do výklenku alebo arkiera.
Pozrieť si všetky akrylové obrazy.